S&P підтвердило рейтинг США


S&P підтвердило рейтинг США

Служба кредитних рейтингів Standard & Poor's підтвердила суверенні рейтинги США на рівні "AA+"/"A-1+", але залишила прогноз "негативним" через політичні і бюджетні ризики, йдеться в повідомленні агентства, пише Інтерфакс-Україна. Негативні фактори можуть "накопичитися до такої міри, що змусять нас знизити довгостроковий рейтинг "АА+" до 2014 року".

Кредитна слабкість США, в порівнянні з іншими суверенними емітентами з такими рівнями рейтингу, містить у тому числі бюджетні проблеми, борговий тягар і "те, що ми вважаємо зниженням ефективності, стабільності і передбачуваності політичного регулювання і політичних інститутів, що спостерігається останнім часом, особливо щодо напрямку податково-бюджетної політики", - відзначає S&P.

Негативні фактори можуть "накопичитися до такої міри, що змусять нас знизити довгостроковий рейтинг "АА+" до 2014 року", попередило рейтингове агентство.

У числі сильних сторін кредитного профілю США S&P відзначило "стійкість економіки і надійну грошово-кредитну політику", а також статус долара як основної резервної валюти світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua