Черговий об'єкт, поспішно зроблений до Євро-2012, заборонили здавати в експлуатацію


Черговий об'єкт, поспішно зроблений до Євро-2012, заборонили здавати в експлуатацію

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві виявила порушення в будівництві розв'язки біля моста Патона і не дала згоди на введення об'єкту в експлуатацію, повідомляє інспекція на своєму офіційному сайті.

Зокрема, в інспекції виникли питання щодо заниження категорії складності об'єкта, який повинен належати мінімум до IV категорії складності.

Також виявлені роботи, які не відповідають проектній документації, а саме: ширина проїзду на бульварі Дружби Народів складає 7 метрів замість запроектованих шести метрів, побудований двосмуговий проїзд, а не пішохідний перехід, як зазначено в проекті, технологічні проходи побудовані з відхиленнями від документації.

Крім того, виявлено порушення в проектній документації.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві направила приписи замовнику, проектувальнику і генеральному підрядчику з вимогою усунути виявлені порушення і наклала штрафні санкції у розмірі від 90 до 370 мінімальних заробітних плат.

Нагадаємо, раніше Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві відмовилася вводити в експлуатацію Андріївський спуск.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua