Прем'єр прокоментував скандальну передачу 400 млн. "Охматдита" агентству з підготовки Євро-2012


Прем'єр прокоментував скандальну передачу 400 млн. "Охматдита" агентству з підготовки Євро-2012

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що кошти, передбачені в 2012 році на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" (Київ), після їх передачі Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів ("Укрєвроінфрапроект") будуть використані на дане будівництво ефективніше. Про це він сказав на засіданні Кабінету міністрів.

"Нещодавно уряду довелося передати близько 400 мільйонів гривень на будівництво лікувально-діагностичного центру "Охматдит" у розпорядження агентства з підготовки Євро-2012. Цей розпорядник, як показала практика, зможе побудувати сучасний лікувально-діагностичний комплекс своєчасно та якісно", - сказав він.

За його словами, зараз роботи на об'єкті виконуються чітко за графіком. Прем'єр підкреслив, що уряд докладає всіх можливих зусиль для розвитку інфраструктури охорони здоров'я, виділяючи максимум коштів на медицину, в першу чергу, на створення сучасної мережі спеціалізованих національних установ, де з'явиться можливість лікувати хворих, які до недавнього часу не могли отримати потрібної допомоги в Україні.

Азаров додав, що особисто контролює будівництво комплексу Охматдиту.

Як повідомлялося, 21 травня Кабмін передав 200 мільйонів гривень бюджетних коштів, передбачених у 2012 році на будівництво лікувально-діагностичного комплексу "Охматдиту", "Укрєвроінфрапроект". При цьому фінансування "Охматдиту" у 2012 році було скорочено з 399 мільйонів гривень до 50 мільйонів гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua