"Газпром" готує з датською DONG Energy обґрунтування інвестицій в електроенергетичні проекти у Північно-Західній Європі


"Газпром" готує з датською DONG Energy обґрунтування інвестицій в електроенергетичні проекти у Північно-Західній Європі

"Газпром" і датська компанія DONG Energy домовилися про план дій щодо подальшої співпраці в Північно-Західній Європі як на базі існуючих електростанцій, що працюють на природному газі, так і в галузі будівництва нової сучасної електростанції парогазового типу. Як йдеться в повідомленні "Газпрому", план заходів передбачає підготовку проектної документації та фінансово-економічного обґрунтування участі "Газпрому" в реалізації цих проектів.

"Електроенергетика є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності в Європі. "Газпром" зацікавлений в участі спільно з провідними європейськими енергетичними компаніями не тільки в уже існуючих електроенергетичних проектах, але і в будівництві нових сучасних електростанцій, що працюють на природному газі. І співпраця з DONG Energy має дуже хороші перспективи", - сказав Міллер.

DONG Energy - одна з найбільших енергетичних компаній Північної Європи. 76% компанії належить державі (Королівству Данії).

До сфер діяльності DONG Energy в тому числі відноситься видобуток нафти і газу в Норвегії і Данії. Крім того, компанії належать ліцензії на геологорозвідку в Гренландії, на Фарерських островах, а також на ділянках, розташованих на захід від архіпелагу Шетланд (Великобританія).

DONG Energy ввела в експлуатацію газові електростанції у Великобританії, Норвегії та Нідерландах. Вже протягом декількох років компанія управляє газовими електростанціями в Данії.

У квітні 2011 року "Газпром" і DONG Energy підписали Меморандум про наміри щодо взаємодії в сфері виробництва електроенергії, що виробляється на основі природного газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua