449
Присяжнюк шукає нові ринки збуту для сиру
— Аграрний ринок
Нові напрямки експорту вітчизняного сиру розглядають в Міністерстві аграрної політики і продовольства України. Зокрема, мова йде про можливість поставок в Китай, Сінгапур, Марокко, Туреччину, ОАЕ, Лівію і Єгипет, заявив глава Мінагропроду Микола Присяжнюк.
"Україна також не збирається відмовлятися і від російського продовольчого ринку. Сподіваюся, що врегулювати поставки українського сиру в Росію вдасться без залучення СОТ. Російській стороні вже передані всі необхідні документи, технічні умови і регламенти", - зазначив чиновник.
За його словами, на 88 українських підприємствах, які виробляють сир, вже впроваджена система контролю якості на всіх етапах виробництва, ще на 14 заводах - вона на стадії впровадження.
Нагадаємо, раніше міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк назвав складною ситуацію з обмеженням Росією поставок українських сирів і заявив про намір України апелювати до норм Світової організації торгівлі.
За матеріалами: Подробности
Поділитися новиною
Також за темою
Чотири роки ринку землі: як змінилася ціна гектара
Як війна змінила вартість сільськогосподарських земель в Україні
Скільки заробляють найбільші агрокомпанії в Україні
ЄС затвердить квоти на експорт української агропродукції у вересні — обсяги
Скільки можна заробити на інвестиціях у землю — відповідь експерта
Аграрії намолотили 24,8 млн тонн: 12,8% менше, ніж на цю дату торік