Цього року Білорусія розраховує збільшити експортні ціни на низку продовольчих товарів


Цього року Білорусія розраховує збільшити експортні ціни на низку продовольчих товарів

Цього року Білорусія розраховує збільшити експортні ціни на низку продовольчих товарів, йдеться в постанові Мінекономіки N14, якою затверджені розрахункові балансові показники прогнозу соціально-економічного розвитку Білорусії на 2012 рік.

Згідно з документом, середньорічні експортні ціни на м'ясо і м'ясопродукти (в перерахунку на м'ясо) в 2012 році зростуть на 4,6%, до $3,75 тис. за тонну. При цьому, згідно з прогнозними балансами попиту і пропозиції, на експорт в поточному році планується поставити 275 тис. тонн м'яса і м'ясопродуктів.

Експортні ціни на молоко і молокопродукти в нинішньому році збільшаться на 0,8%, до $440 за тонну, експорт цієї продукції прогнозується на рівні 3,68 млн тонн. Середньорічні експортні ціни на сири жирні складуть $4,95 тис. за тонну, що на 1,6% більше, ніж у 2011 році (фізичний обсяг експорту передбачається на рівні 112,6 тис. тонн), на сіль збільшиться на 69,2% , до $94,2 за тонну (обсяг експорту - 345 тис. тонн), горілку і ЛГВ - на 9,7%, до $10,2 за дал (обсяг експорту 1,8 млн дал).

За деякими позиціями середньорічні експортні ціни збережуться на рівні минулого року. Зокрема, на цукор зберігаються експортні ціни на рівні $850 за тонну (фізичний обсяг експорту передбачається на рівні 450 тис. тонн), на масло тваринне - на рівні $4,75 тис. за тонну (обсяг експорту 71 тис. тонн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua