Відомий економічний експерт Олег Устенко дасть відеоінтерв'ю на Finance.ua


Відомий економічний експерт Олег Устенко дасть відеоінтерв'ю на Finance.ua

29 лютого на Finance.ua відбудеться відеоінтерв'ю з відомим експертом, виконавчим директором Міжнародного Фонду Блейзера Олегом Устенко. Питання для нього готуються виключно читачами порталу.

Олег Устенко - виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера (The Bleyzer Foundation). Здійснені ним фінансово-економічні дослідження і розробки сфокусовані на країнах з перехідною економікою і такою, що розвивається. Країни СНД та України представляють його основний інтерес.

Пан Устенко приєднався до команди Міжнародного Фонду Блейзера в 2004 році, і починаючи з цього часу активно брав участь в усіх основних проектах Фонду, включаючи проекти, пов'язані з макроекономічними оцінками і якістю інвестиційного клімату в регіоні. Він консультує українську владу й уряди інших країн СНД з питань економічної політики, активний учасник найбільш важливих економічних подій в регіоні. Пан Устенко - один з найбільш публікованих і цитованих економістів в Україні.

До приєднання до команди Фонду Олег активно брав участь в різних проектах, здійснених Світовим Банком, Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку, урядів країн СНД і провідних університетів світу, включаючи Гарвард і Массачусетський Інститут Технологій.

Пан Устенко має ступінь Магістра Гарвардського Університету, кандидата економічних наук Київського Національного Економічного Університету. Він також був докторантом в університеті Brandeis.

Передумовами для зустрічі з Олегом Устенко стануть такі питання як інвестиційний клімат в Україні й приплив інвестицій, торгові бар'єри та обмеження, ризики 2012-2013 років для України.

Finance.ua запрошує читачів ставити питання пану Устенко до 28 лютого (17.30) на сторінці Відеоінтерв'ю з Олегом Устенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua