Тисячі португальців протестують проти заходів жорсткої економії


Тисячі португальців протестують проти заходів жорсткої економії

Багатотисячна акція протесту пройшла у столиці Португалії. Вона спрямована проти жорстких заходів економії, прийнятих урядом країни для скорочення державної заборгованості в обмін на міжнародну допомогу.

У центрі Лісабона зібралося понад 100 тис осіб. Багато хто приїхав з інших міст на більш ніж 500 автобусах, наданих профспілками. По місту пройшли кілька демонстрацій, потім їх учасники зібралися на Палацовій площі в центрі португальської столиці. Щоб не допустити хаосу на дорогах, поліція обмежила рух транспорту на багатьох вулицях Лісабона, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Демонстранти жорстко критикують нерівність і убогість, які панують у португальському суспільстві. Учасники маніфестацій також виступають проти безробіття, скорочення заробітних плат, зменшення асигнувань на охорону здоров'я і освіту, підвищення податку на транспорт.

"В акціях протесту беруть участь не тільки держслужбовці, яких більшою мірою стосуються зміни, що відбуваються зараз, а й безробітні, молодь, пенсіонери, - зазначив генеральний секретар Загальної конфедерації трудящих Португалії Вірменію Карлуш. - Всі вони висловлюють невдоволення громадськості політикою уряду, яке обмежує права працівників, їх сімей та інших жителів країни".

Жорсткі заходи економії, проти яких виступають демонстранти, були схвалені владою республіки в обмін на кредит в 78 млрд євро, наданий Європейським союзом та Міжнародним валютним фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua