131
У Єгипті не стихають зіткнення демонстрантів з поліцією
У столиці Єгипту Каїрі тривають зіткнення між антиурядовими демонстрантами і поліцією, що почалися три дні тому, повідомляє в суботу агентство "Франс прес".
Співробітники органів правопорядку застосували в суботу сльозогінний газ і дріб проти десятків страйкарів. Це заходи-відповідь поліції на дії демонстрантів, які закидали охоронців будівлі МВС у районі площі Тахрір.
Тим часом, єгипетські лікарі повідомили, що в ніч на суботу в місті Суеці, на північному сході країни, дві людини померли від ран, отриманих в результаті зіткнень з поліцією. Всього з початку заворушень в Каїрі і Суеці було вбито дев'ять осіб.
За повідомленням МВС Єгипту, в результаті зіткнень поранення отримали 211 поліцейських, включаючи одного генерала.
У Каїрі та інших великих містах відбуваються акції протесту проти неправомірних дій поліції під час заворушень на футбольному стадіоні в місті Порт-Саїді, що відбулися в минулу середу. Демонстранти також вигукують гасла проти правління Вищої військової ради країни і закликають негайно подати у відставку його голову маршала Хусейна Тантауі.
Нагадаємо, щонайменше, 74 людини загинули і ще близько тисячі отримали поранення в результаті зіткнень уболівальників після матчу між єгипетськими футбольними клубами "Аль-Масрі" і "Аль-Ахлі" в Порт-Саїді.
За матеріалами: Інтерфакс
Поділитися новиною
Також за темою
Чи потрібно ФОПам зберігати банківські виписки за рік — пояснення
5 ІТ-професій, що найшвидше розвиватимуться у 2026 році, за версією LinkedIn
День фінансів: новий Трудовий кодекс, тимчасовий захист українців у Польщі, найперспективніші криптовалюти
Укрзалізниця оновила всі графіки руху поїздів
Долар по 43 грн, євро по 50 грн: експертка пояснила, чому так стрімко дорожчає валюта
У Нацбанку пояснили, чи потребуватиме додаткових витрат заміна назви монет «копійка» на «шаг»
