Азербайджан відклав підписання угоди про постачання скрапленого газу в Україну


Азербайджан відклав підписання угоди про постачання скрапленого газу в Україну

Угода про створення СП з постачання скрапленого газу між Україною та Азербайджаном в Давосі підписана так і не була. Про це повідомляє Дзеркало Тижня. Україна.

Видання пише, що це не означає, що сторони не домовляться в найближчому майбутньому.

Українська сторона планувала, крім іншого, підписати в Давосі з Азербайджаном меморандум про постачання скрапленого газу в Україну. Про це глава Агентства національних проектів Владислав Каськів заявляв напередодні поїздки.

Але азербайджанська сторона взяла тайм-аут у підписанні угоди щодо створення спільного підприємства (з постачання скрапленого газу) з України, оскільки існує ще низка питань щодо постачання газу, не узгоджених між Азербайджаном і Туреччиною через нові економічні перспективи.

Туреччина - це багаторічний ментальний і основний партнер Азербайджану в газових відносинах, тому її думка для азербайджанської сторони залишається домінантною, незважаючи на перспективи співпраці з Україною, - відзначає газета.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна продовжить працювати над збільшенням власного видобутку енергоносіїв.

Глава держави, зокрема, зазначив, що вже в 2011 році Україна вийшла на великі обсяги видобутку власного газу - і надалі буде їх нарощувати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua