199
Кемерон не поспішає скидатися МВФ на порятунок єврозони
— Казна та Політика
Вливання додаткових коштів у Міжнародний валютний фонд не варто обговорювати, поки влада єврозони не вживе рішучих антикризових заходів, сказав у середу прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.
"Наша думка дуже чітка: не повинно порушуватися питання про надання МВФ додаткових коштів, поки єврозона сама не покаже, що всебічно підтримуватиме свою валюту", - сказав Кемерон в парламенті.
Уряд Кемерона заявляв, що готовий підвищити свій внесок у МВФ, якщо до цього приєднаються найбільші країни за межами Європи, але противиться будь-якій формі прямої підтримки зони поширення єдиної валюти в боротьбі з кризою боргів.
Раніше повідомлялося, що Чехія планує виділити 1,5 млрд євро в кредит Міжнародному валютному фонду, беручи участь у програмі зі збільшення кредитоспроможності фонду для боротьби з борговою кризою єврозони.
За матеріалами: Корреспондент.net
Поділитися новиною
Також за темою
Як почувається бізнес в регіонах під час війни — опитування (інфографіка)
В Україні починають будівництво нової євроколії: де проходитиме
Міжнародні резерви України досягли рекордного показника за всю історію незалежності
Київрада розгляне збільшення допомоги Захисникам і Захисницям — Кличко
Через систему OpenMarket продали майна на 2 млрд грн
Як змінили порядок грошового забезпечення поліцейських, відряджених до держорганів
