Янукович заветував зміни до закону про обов'язкове соцстрахування


Янукович заветував зміни до закону про обов'язкове соцстрахування

Президент України Віктор Янукович повернув до парламенту для повторного розгляду Закон №4106-VI "Про внесення змін до статей 21 та 27 закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням".

Даним документом пропонується виключити із зазначеного закону норми, які зобов'язують страхувальника-роботодавця повернути страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, до районної, міжрайонної, міської виконавчої дирекції відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у разі порушення проти такого страхувальника провадження у справі про банкрутство. Крім того, запропоновано заборонити накладення арешту на окремий рахунок, відкритий для зарахування страхових коштів, повідомляє прес-служба глави держави.

Такі зміни, на думку Януковича, суперечать конституційному принципу обов'язковості виконання судових рішень (стаття 124 Конституції України), а отже, не забезпечують гарантій судового захисту прав людини, юридичних осіб.

У прес-службі також зазначили, що питання про вплив на дотримання прав і свобод людини в Україні законів, що встановлюють окремі преференції, мораторій, що виключають примусове виконання рішень судів, неодноразово порушувалося Європейським Судом з прав людини. Європейський суд у своїх рішеннях відзначав неприпустимість такої практики.

За таких обставин президент запропонував Верховній Раді відхилити цей закон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua