Бойко: Україна буде вести газові переговори стільки, скільки потрібно для відстоювання своїх інтересів


Бойко: Україна буде вести газові переговори стільки, скільки потрібно для відстоювання своїх інтересів

Україна продовжить газові переговори з Росією, домагаючись зниження ціни на природний газ і пропонуючи компроміс, заснований на паритетних умовах, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Ми будемо проводити переговори щодо ціни газу стільки, скільки потрібно, щоб наші інтереси відстояти", - заявив він журналістам у Севастополі у вівторок на церемонії переведення високовольтних ліній Сімферополь-Севастополь на напругу 330 кВ після реконструкції та розширення підстанцій Сімферополь і Севастополь.

"Переговори будуть продовжені. Є моменти, щодо яких ми зблизилися, є моменти, щодо яких у нас є принципові заперечення, але президент ніколи не піде на утиск наших національних інтересів. Це стало зрозуміло і нашим партнерам. Тому я вважаю, що компроміс ми все одно знайдемо", - підкреслив Бойко.

Він нагадав, що в України був "страшний досвід", коли за одну ніч було підписано контракт, через який вже два роки трясе всю країну, і ті, хто його підписував, не знали, що вони підписували.

"У нас є принципова позиція нашого президента, яка лежить в основі переговорів - це перше. Друге: ми будь-яку модель готові влаштовувати на паритетних умовах і з урахуванням наших національних інтересів", - сказав глава Міненерговугілля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua