Куба збудує електростанцію на цукровій тростині


Куба збудує електростанцію на цукровій тростині

Куба відкриє першу електростанцію, на якій як паливо буде використовуватися цукрова тростина, повідомляє Agence France-Presse. Станція стане частиною великої програми з модернізації енергетичної галузі в країні.

Завод буде побудований в провінції Сєго де Авіла на відстані 400 кілометрів від Гавани. Крім біомаси, одержуваної з тростини, підприємство буде також використовувати місцеві сорти деревини, з яких виходить якісне деревне вугілля.

Початкова мета будівництва електростанції - забезпечити енергією завод з виробництва цукру, розташований по сусідству. Проте в подальших планах уряду країни - випуск 30 відсотків електроенергії на острові за рахунок біопалива.

У 2005 році Куба почала велику програму з модернізації своєї електричної мережі. Виконання цього плану було призупинено в 2009 році через економічну кризу, однак зараз програма з будівництва нових генераційних потужностей відновлена.

Варто зазначити, що Куба була однією з перших країн у світі, яка обмежила виробництво ламп розжарювання з метою енергозбереження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua