Лукойл вважає ринок сланцевого газу в США переоціненим


Лукойл вважає ринок сланцевого газу в США переоціненим

Ринок сланцевого газу в США в даний час є переоціненим, вважає президент НК "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов.

"Це, звичайно, дуже цікаві проекти, у тому числі з технологічної точки зору. Але сьогодні ми вважаємо, що ринок сланцевого газу, особливо ринок землі в Америці, переоцінений. У ці проекти потрібно було вступати 4-5 років тому, а тепер вони переоцінені", - сказав Алекперов в інтерв'ю газеті "Ведомости".

Він також висловив упевненість, що до кінця року компанія завершить всі питання щодо створення спільного підприємства з "Башнефть" (РТС: BANE). "Ми домовилися про це", - уточнив глава НК.

За підсумками роботи в 2011 році Алекперов очікує, що дивіденди за часткою прибутку будуть на колишньому рівні, але сам прибуток має бути більшим.

Крім цього, він повідомив, що не планує продавати свою частку в ІФД "Капітал". "Ні, не збираюся. Тому що це проект, який буде розвиватися", - упевнений президент "ЛУКОЙЛа".

Говорячи про свого можливого наступника, Алекперов сказав: "Кожен керівник повинен розуміти, що він не вічний. До нього на зміну повинні прийти нові люди. Але люди, які прийдуть на моє місце, будуть з нашої компанії, не сторонні" . "Я не шукаю наступників, я їх готую. Є 5-7 людей, які сьогодні потенційно розвиваються як майбутні великі керівники нафтових компаній", - додав він, не назвавши конкретних осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua