259
Депутат: Поганий бюджет, тяжкий бюджет - краще, ніж відсутність будь-якого бюджету на 2012 рік
— Казна та Політика
Поганий бюджет, тяжкий бюджет - краще, ніж відсутність будь-якого бюджету на 2012 рік, заявив народний депутат від Партії регіонів Дмитро Святаш в ефірі "5 каналу".
"Поганий бюджет, тяжкий бюджет - краще, ніж відсутність будь-якого бюджету на 2012 рік, тому Кабінет міністрів запропонує жорсткий, песимістичний прогноз. Тобто, розрахунки здійснюватимуться за ціною на газ 416 доларів за тисячу кубометрів, а якщо переговори щодо ціни на газ з Росією будуть позитивні, то в бюджет будуть внесені відповідні правки".
"Ситуація дуже непроста - поганий бюджет, тяжкий бюджет, краще, ніж ніякого, тому що якщо ми не приймемо бюджет до кінця цього року, січень будемо розраховувати за формулою 1/12 від попереднього - це дуже важко для місцевих бюджетів, для всіх. Тому, думаю, що Кабмін запропонує жорсткий, песимістичний прогноз, тобто розрахунки будуть вестися за чинною ціною. Якщо переговори будуть позитивними, внести зміни до бюджету щодо зменшення витрат буде дуже просто", - сказав депутат.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Як змінили порядок грошового забезпечення поліцейських, відряджених до держорганів
Кабмін доопрацював Держбюджет-2026: що зміниться
Уряд планує виділити на підтримку «Укрзалізниці» близько 16 мільярдів гривень
Коли в Києві встановлять головну ялинку країни: де візьмуть гроші
НБУ на потреби оборони за жовтень перерахував майже 4,6 млрд грн
Чи потрібні Україні трудові мігранти: які проблеми можуть бути
