0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Японії пенсію платитимуть не грошима, а облігаціями


В Японії пенсію платитимуть не грошима, а облігаціями

Із наступного року пенсію в Японії платитимуть облігаціями. За допомогою таких нововведень влада намагатиметься скоротити дефіцит бюджету - вперше за шість років. Спеціальні цінні папери дозволять не включати витрати на пенсійне забезпечення у загальні рахунки державної скарбниці. Погашати їх будуть за рахунок майбутнього підвищення податків із продажу.

Також до загального кошторису не вноситимуть видатків, пов'язаних із відновленням районів, постраждалих від березневого землетрусу та цунамі. Уряд має намір фінансувати їх за рахунок інших облігацій. Їх гаситимуть упродовж двадцяти п'яти років за допомогою підвищення корпоративного і прибуткового збору. Нагадаємо, держборг Японії вдвічі перевищує обсяг внутрішнього валового продукту країни. Очікують, що до березня наступного року заборгованість становитиме тринадцять трильйонів доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування