634
На Новий рік українцям доведеться задовольнитися соліннями
— Аграрний ринок
Солоні огірки, томати та квашена капуста до новорічного столу не дорожчатимуть. Виробники продукції кажуть: цьогоріч городина дуже дешева. Бо виростили її забагато.
Отже, кіло квашеної капусти в магазині можна знайти за 11 гривень. Щоправда, солоний огірок – дорожчий. За півлітрову баночку правлять і по 15 гривень. Водночас товаровиробники запевняють: це вже націнка супермаркетів. Адже деякі підприємства реалізують кілограм соління по 9-10 гривень. Це без витрат на фасування.
Сергій Корогод, виробляє соління:
"Звичайно, посередники певною мірою на певних ринках, будуть певною мірою коригувати і заробляти. Але і вони будуть змушені відповідно продавати. Тому що продукція вона має певний рівень зберігання. Краще зараз продати дешевше, але на певному рівні. Тому що пізніше, в липні або в травні будуть продавати ще дешевше".
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
Чому картопля в Україні завжди буде дорожчою, ніж в ЄС
В Україні стартував відбір небанківських установ для фінансування аграріїв (подробиці)
Експортне мито на сою та ріпак дало змогу підтримувати аграріїв в умовах війни
Урожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за минулорічний
Які регіони ЄС мають найбільший обсяг сільськогосподарського виробництва (інфографіка)
Області-лідери за сплатою земельного податку в 2025 році
