0 800 307 555
0 800 307 555

Fitch підтвердив рейтинги єврооблігацій Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 класу А ВВ і класу В на рівні В


Fitch підтвердив рейтинги єврооблігацій Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 класу А ВВ і класу В на рівні В

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинги єврооблігацій компанії Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 Plc класу А на рівні ВВ і класу В на рівні В.

Про це йдеться в повідомленні Fitch.

Агентство зберегло прогноз рейтингу єврооблігацій класу А - позитивний - і змінило прогноз єврооблігацій класу В зі стабільного на позитивний.

Згідно з повідомленням, дані рейтингові дії відображають вплив очікуваного викупу кредитів Приватбанком при проведенні виплат з облігацій класів А і B, а також беруть до уваги доступні рівні підвищення кредитної якості.

Погашення облігацій класу A і В має відбутися в грудні 2031 року.

Єврооблігації класу А Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 були випущені в лютому 2007 року на суму 134,1 млн доларів, паперу класу В - у лютому 2007 року на 36,9 млн доларів.

Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 Plc - спеціальна юридична особа, створена в рамках угоди, яка представляє собою сек'юритизацію доларових іпотечних кредитів, при цьому продавцем іпотечного портфеля виступив Приватбанк.

У відповідності до шкали Fitch, рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків за обмеженого запасу міцності.

Як повідомляло агентство, у лютому 2007 року Приватбанк здійснив випуск єврооблігацій на загальну суму 171 млн доларів в рамках угоди з сек'юритизації іпотечного портфеля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua