"Аваль" приступив до реалізації зарплатного проекту для Полтавської дирекції ВАТ "Укртелеком"


Полтавський обласний філіал банку «Аваль» приступив до реалізації зарплатного проекту для Полтавської дирекції ВАТ «Укртелеком», повідомила прес-служба банку з посиланням на відділ платіжних карт Полтавського ОФ.

За інформацією філіалу, у рамках зарплатного проекту буде випущено 300 карт Українська Visa (Visa Classic Domestic), що є дебетними картами системи Visa International з підвищеним ступенем захисту від шахрайства і високим рівнем сервісу та емітовані банком «Аваль» для широкого кола клієнтів.

Як відзначили у Полтавському філіалі, у результаті реалізації проекту працівники Полтавської дирекції ВАТ «Укртелеком» зможуть одержувати заробітну плату в банкоматах по всій території України (у тому числі більш ніж у 300 банкоматах банку «Аваль»), а також у пунктах видачі готівки банків за допомогою механічного устаткування — імпринтерів (у тому числі в більш ніж 1222 пунктах банку «Аваль»).

Крім того, власники Visa Classic Domestic можуть розплачуватися за товари і послуги у всіх підприємствах торгівлі і сфери послуг на території України, що приймають до оплати карти системи Visa.

При цьому власники цієї категорії карт одержують можливість управляти своїм картковим рахунком за допомогою мобільного банкінгу і купувати товари у розстрочку за унікальною програмою АППБ «Аваль» — «Онікс-розстрочка».

Усього Полтавським філіалом банку «Аваль» на сьогодні реалізовано понад 200 зарплатних проектів, у т.ч. для співробітників ВАТ «Полтава-кондитер», ВАТ «Шлиф-Верст» (м. Лубни), районних відділень зв’язку ВАТ «Укртелеком», Полтавського обласного управління юстиції, заводу «Цукровик Полтавщини».

Загальне число емітованих Полтавським філіалом банку «Аваль» платіжних карт перевищує 22 тис., з яких понад 12 тис. було випущено в 2002 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua