Держрезерв України закупив 40 тис. тонн пшениці


Держрезерв України закупив 40 тис. тонн пшениці

Державне агентство резерву України закупило 40 тис. т пшениці. Про це повідомив голова Держрезерву Олексій Лелюк, передає прес-служба уряду.

"Це пшениця другого класу "плюс", підвищеної якості, спеціально для довгострокового зберігання. Тому і ціна - 1,927 грн за тонну повністю відповідає ринковій. Крім того, в ціну закладені і транспортні витрати і послуги зі зберігання та завантаження, і оцінка якості", - підкреслив глава Держрезерву.

Крім того, Олексій Лелюк спростував припущення про те, що Держрезерв здійснює закупівлі за завищеними цінами.

"Так кажуть ті, хто не компетентний в даному питанні, або переслідує якісь приховані цілі. Купуючи пшеницю нового врожаю Держрезерв ставить перед собою відразу кілька завдань: відновити визначений законом "зерновий мінімум", закласти на зберігання зерно високої якості, дотримати географічний принцип (тобто, розподілити запаси рівномірно по всіх регіонах, щоб у разі надзвичайної ситуації транспортні витрати були мінімальними, здійснювати закладку помольними партіями - для зручності роботи хлібокомбінатів", - пояснив Лелюк.

Раніше повідомлялося, що Державне агентство резерву підписало договір з ТОВ "Столицяінвестбуд" на закупівлю 40 тис. т пшениці другого і третього класу. Вартість операції склала 77,1 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua