Держземресурсів відкриє доступ до автоматизованої системи земельного кадастру через Інтернет


Держземресурсів відкриє доступ до автоматизованої системи земельного кадастру через Інтернет

Державне агентство земельних ресурсів планує відкрити доступ до автоматизованої системи земельного кадастру через Інтернет з 2013 року.

Про це в інтерв'ю газеті "Факти" повідомив голова агентства Сергій Тимченко.

"Уже з 1 січня 2013 року всі відомості державного земельного кадастру, крім секретної інформації та персональних даних землевласників і землекористувачів підлягають опублікуванню в онлайн-режимі на сайті Держземагентства", - відзначає він.

При цьому пошук, перегляд, копіювання та роздрукування цих відомостей здійснюватиметься без будь-яких обмежень.

Крім того, безкоштовно будуть доступні такі відомості, як кадастрові номери земельних ділянок, їх межі, цільове призначення, форма власності, обмеження у використанні, дані кількісного та якісного обліку земель.

Він зазначив також, що більш поглиблена інформація, необхідна для використання банками, нотаріату, землевпорядними організаціями буде надаватися за плату.

Зокрема, це відомості про нормативну грошову оцінку землі, про встановлення сервітутів або оренди земельних ділянок або їх частин, а також дані про координати поворотних точок меж об'єктів кадастру, про бонітування ґрунтів.

Тимченко також додав, що ведення єдиної автоматизованої системи кадастру дозволить уникнути численних звернень громадян за витягами з кадастру в органи земельних ресурсів.

Як повідомляло агентство, 2 серпня Президент Віктор Янукович схвалив прийнятий Радою 7 липня закон "Про державний земельний кадастр".

Держземресурсів має намір до кінця осені, з випередженням графіка, запустити електронний земельний кадастр, хоча за планами він повинен почати роботу з 1 січня 2012 року.

Київська обласна державна адміністрація ініціює введення Держземресурсів окремих книг реєстрації державних актів на право власності на землю для кожного населеного пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua