Песимістичні настрої фінансових ринків впливають на світові ціни на пшеницю


Песимістичні настрої фінансових ринків впливають на світові ціни на пшеницю

Світові ціни на пшеницю найближчим часом будуть визначатися песимістичним настроєм фінансових ринків, вважає аналітик ГК Forex Club Анатолій Хегай.

Згідно з проведеним ним аналізом, "негативні настрої, що панують на фондових і товарних ринках на тлі сповільнення світової економіки і ймовірного поширення боргової кризи на Італію та Іспанію, продовжують чинити тиск на котирування пшениці".

За період з 4 по 10 серпня вартість продовольчої пшениці на Чиказькій товарній біржі знизилася на 3,67% і склала $6,83 за бушель ($250,66 за тонну). Розпродажі на товарних ринках, які посилилися на початку поточного тижня після зниження агентством S&P кредитного рейтингу США, призвели до зниження цін на пшеницю до чотиритижневих мінімумів - $6,42 за бушель ($235,6 за тонну).

Аналітик також вважає, що, крім песимізму, яким охоплено фінансовий світ, додатковий тиск на вартість пшениці надає інформація про те, що Росія продовжує активно нарощувати постачання зерна на світовий ринок.

"З макроекономічної статистики в наступні п'ять торговельних днів деякий вплив на котирування пшениці можуть надати дані щодо роздрібних продажів у США за липень, які вийдуть у п'ятницю, а також попередні дані щодо ВВП єврозони за другий квартал, які будуть опубліковані на наступному тижні у вівторок, 16 серпня, - зазначив А.Хегай. - Якщо статистика виявиться сприятливою, це надасть додаткову підтримку цінам на пшеницю".

За його прогнозом, на наступній торговельній п'ятиденці вартість пшениці може зрости до $7,30 за бушель ($267,9 за тонну).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua