Німецький Commerzbank списав 1 мільярд євро боргів Греції


Німецький Commerzbank списав 1 мільярд євро боргів Греції

Другий у Німеччині за величиною активів банківський концерн Commerzbank списав боргові зобов'язання Греції розміром 1 млрд. євро, що складає майже 1/3 від всіх грецьких облігацій, що перебувають в розпорядженні концерну

Списання здійснене в рамках домовленостей, досягнутих главами держав ЄС наприкінці липня, передає inright.ru.

Представники Commerzbank відмовилися коментувати обсяг списаного боргу, однак, поки він є найбільшим серед європейських банків.

Загальна сума грецьких облігацій, утримувачем яких є Commerzbank, оцінюється в 3 млрд. євро.

Нагадаємо, 21 липня лідери Євросоюзу погодили новий пакет допомоги Греції обсягом 109 млрд. євро від країн єврозони і МВФ. При цьому допомогу Греції нададуть також приватні кредитори, які погодилися піти на обмін належних їм облігацій на папери з більш тривалими строками погашення. Підтримка з боку приватного сектора в цілому складе 50 млрд. євро.

Експерти Fitch вважають, що після оголошення Грецією дефолту рейтинги країни будуть знижені до рівня "обмеженого дефолту", але після завершення дефолту перемістяться в нижню частину спекулятивного діапазону. Керівник групи суверенних рейтингів Fitch Девід Райлі вважає, що зниження відсоткових ставок з боргу і продовження термінів його погашення за програмою фінансової підтримки приватного сектора дадуть Греції можливість потім відновити платоспроможність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua