Україна увійшла до трійки найбільших постачальників заморожених овочів і фруктів у Росію


Україна увійшла до трійки найбільших постачальників заморожених овочів і фруктів у Росію

Україна стала третім найбільшим постачальником плодоовочевої заморозки на ринок Російської Федерації, обійшовши такі країни, як Голландія, Сербія та Бельгія, за обсягами поставок.

Незважаючи на те, що Україна поки дуже далеко до двійки лідерів цього рейтингу - Польщі та Китаю, істотний прогрес за останні роки в обсягах і якості поставок дозволяє говорити про непогані довгострокові перспективи України на російському ринку плодоовочевої заморозки.

Польща та Китай разом узяті постачають в 30 разів більше заморожених овочів і фруктів, ніж Україна, що говорить про високий потенціал подальшого розвитку поставок за умови створення конкретного за ціною (порівняно з Польщею) і якості (в порівнянні з Китаєм) продукту.

Як повідомлялося раніше, за останні 5 років обсяги екпорту овочевої продукції в Росію з України збільшилися в 17 разів.

На сьогоднішній день виручка українських експортерів овочів від поставок в Росію досягає $80 млн., завдяки чому Україна увійшла в сімку найбільших постачальників, випередивши такі країни, як Іспанія, Єгипет, Бельгія, Франція і Німеччина.

На сьогоднішній день основною статтею експорту до Росії з України є тепличні овочі. Україна поставляє до Росії томатів майже на $47 млн. і огірків на $14 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua