Азаров пообіцяв, що ціна на гречку знизиться


Азаров пообіцяв, що ціна на гречку знизиться

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вважає, що надвиробництво гречки в поточному році обов'язково призведе до зниження ціни на неї. Про це він заявив у Вінницькій області, де перебуває з робочою поїздкою, повідомили УНН в прес-службі КМУ.

Говорячи про ціни на цукор, зерно та іншу с/г продукцію, М. Азаров підкреслив, що сьогодні їх вартість забезпечує "нормальну рентабельність" АПК. "Головне, чого нам не вистачало - це стабільності. Зараз ми її маємо", - зазначив глава уряду.

Відповідаючи на запитання преси про можливе зниження ціни на іншу сільгосппродукцію, зокрема на цукор, Прем'єр зазначив, що виробник цукру також повинен мати прибуток для модернізації виробництва, а інтереси споживача будуть захищені підвищенням заробітної плати.

"Зараз чомусь ціною хліба займаються зернотрейдери, тоді коли виробники, що перейшли на сучасне енергозберігаюче обладнання, готові три роки не піднімати ціну на хліб", - зазначив Азаров.

Він також повідомив, що в поточному році очікується отримати понад 2 млн тонн цукру (у 2010 році в Україні вироблено 1,7 млн ​​тонн), у зв'язку з чим уряд планує закупити в держрезерв 400 тис. тонн цукру.

Як повідомлялося, цього року, за інформацією представників аграрного сектора, очікується збільшення врожаю зернових. Крім того, в деяких областях, наприклад у Київській області очікують зібрати великий урожай гречки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua