0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Коломойський за крок від покупки шостої авіакомпанії


Коломойський за крок від покупки шостої авіакомпанії

Ігорю Коломойському залишилося отримати схвалення Норвезького антимонопольного регулятора і данської авіаційної влади антимонопольного регулятора і данської авіаційної влади для покупки за $31,9 млн. 70% акціонерного капіталу данської авіакомпанії Cimber Sterling.

Як говориться в презентації глави ради директорів Cimber Вілгельма Хан-Петерсена (Vilhelm Hahn-Petersen), співвласник найбільшого в країні Приватбанку Коломойський є основним акціонером кіпрської компанії Mansvell Enterprises - холдингової компанії двох шведський авіакомпаній Skyways і City Airline.

Крім того, він має інтереси в українській авіації через участь в таких компаніях, як "АероСвіт" і "Дніпроавіа". У свою чергу, "АероСвіт" контролює "Донбасаеро".

Таким чином, данська Cimber Sterling швидше за все стане шостою авіакомпанією, безпосередньо пов'язаною з Коломойським. За неофіційними даними, в сферу впливу бізнесмена також входить авіакомпанія Windrose ("Роза Вітрів").

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування