0 800 307 555
0 800 307 555

Коломойський за крок від покупки шостої авіакомпанії


Коломойський за крок від покупки шостої авіакомпанії

Ігорю Коломойському залишилося отримати схвалення Норвезького антимонопольного регулятора і данської авіаційної влади антимонопольного регулятора і данської авіаційної влади для покупки за $31,9 млн. 70% акціонерного капіталу данської авіакомпанії Cimber Sterling.

Як говориться в презентації глави ради директорів Cimber Вілгельма Хан-Петерсена (Vilhelm Hahn-Petersen), співвласник найбільшого в країні Приватбанку Коломойський є основним акціонером кіпрської компанії Mansvell Enterprises - холдингової компанії двох шведський авіакомпаній Skyways і City Airline.

Крім того, він має інтереси в українській авіації через участь в таких компаніях, як "АероСвіт" і "Дніпроавіа". У свою чергу, "АероСвіт" контролює "Донбасаеро".

Таким чином, данська Cimber Sterling швидше за все стане шостою авіакомпанією, безпосередньо пов'язаною з Коломойським. За неофіційними даними, в сферу впливу бізнесмена також входить авіакомпанія Windrose ("Роза Вітрів").

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua