Київ сумнівається у доцільності передачі в концесію об'єктів теплоенергетики


Київ сумнівається у доцільності передачі в концесію об'єктів теплоенергетики

Київська міська державна адміністрація сумнівається в доцільності передачі в концесію об'єктів теплоенергетичного комплексу міста.

Про це Українським Новинам повідомив заступник голови міськадміністрації Олександр Пузанов.

"Питання розпорядження комунальним майном дуже дискусійне. Не факт, що цей проект буде виноситись на розгляд депутатів", - сказав він.

Пузанов зазначив, що доопрацьований проект рішення "Щодо пропозиції щодо надання в концесію об'єктів теплоенергетичного комплексу комунальної власності територіальної громади Києва" вже готовий, проте остаточного бачення ситуації поки немає.

У свою чергу перший заступник голови міськадміністрації Олександр Мазурчак повідомив Українським Новинам, що питання концесії відкладене.

Як повідомляло агентство, раніше Київ планував розробити умови передачі об'єктів теплоенергетики Києва в концесію до червня.

У квітні Мазурчак сказав про те, що вважає, що передача в концесію енергопостачальної компанії "Київенерго" об'єктів теплоенергетичного комплексу столиці є єдиним варіантом залучення інвестицій на реконструкцію мереж.

Голова міськадміністрації Олександр Попов в листопаді 2010 року заявляв, що розраховує на підписання з "Київенерго" договору концесії теплових мереж міста в червні-серпні 2011 року.

Власником теплових мереж Києва є територіальна громада столиці.

"Київенерго" здійснює експлуатацію і обслуговування тепломереж міста.

За оцінками "Київенерго", близько 52% столичних теплотрас перевищили нормативний термін служби (25 років) і вимагають заміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua