Азаров: Схвалення закону про ринок земель стане стимулом для інвестування в село


Азаров: Схвалення закону про ринок земель стане стимулом для інвестування в село

Ухвалення закону "Про ринок земель", проект якого зареєстрований у парламенті, дозволить залучити в село реальні кошти, впевнений прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Для нас надзвичайно важливо, щоб ринок землі мав можливість, яка дозволяє реальним засобам прийти в село", - сказав Азаров на брифінгу в Полтавській області у вівторок, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Прем'єр зазначив, що уряд розробив механізми для підтримки великих і малих сільськогосподарських підприємств з тим, щоб вони отримали додаткові стимули для розвитку.

Крім того, Азаров підкреслив, що в 2011 році країна розраховує на хороший урожай зернових. "У нас достатньо зерносховищ, щоб зберегти новий урожай", - додав він.

Зокрема, за словами прем'єра, урожай зернових в Полтавській області в 2011 році очікується на рівні понад 3 млн тонн. "Ми звернули увагу на те, що на полях, повз які ми проїжджали, посіви зернових і кукурудзи в хорошому стані, тому будемо сподіватися на гарний урожай зернових в цій області", - зазначив прем'єр.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів передав на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ринок земель" № 9001-1.

Документ спрямований на завершення створення ринкових умов для залучення земельних ділянок сільськогосподарського призначення в економічний оборот, на організацію прозорого ринку земель з впровадженням конкуренції при їх продажу, на забезпечення повноти надходження податків і зборів, зокрема, від продажу земельних ділянок і прав оренди на них, а також держмита від операцій на ринку землі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua