518
Рекордна лотерея - джек-пот становить 132 мільйони євро
У Парижі виплати лотерейних виграшів доходять до безглузддя. В надії збагатитися люди вишикувалися у величезні черги. Зараз джек-пот становить рекордні 132 мільйони. Якщо він дістанеться одній особі, то буде побито попередній рекорд 2010-го року, коли сума була 126 мільйонів євро.
Лотерея доступна не лише французам. До участі залучили одинадцять європейських країн. І якщо пощастить не комусь одному, торт все ж прикрашатиме вишенька: виграші не оподатковують. Всі охочі взяти участь у лотереї по-різному уявляють своє життя після отримання такої суми. Повідомляє телеканал UBR.
- Я покину роботу і зроблю життя кращим тим, кого люблю! - обіцяє Хакім Бей, агент з продажу нерухомості.
- Я залучу всі гроші для створення власної компанії. Дам роботу тим, хто її потребує, - мріє Ніколя Бланшар, безробітний.
- Це дозволило б мені жити нормально. Я хотів би мати дах над головою, адже я не маю власної оселі і мешкаю в притулку вже досить довгий час, - сподівається Орхан Картал, нічний сторож.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-10 речей, що не можна дарувати на Новий рік
В рф скасували публічні декларації доходів чиновників
ТОП-7 місць у світі, які будуть «найгарячішими» для туристів у 2026 році (фото)
Який найпопулярніший автовиробник у світі
Що чекає на український авторинок у 2026 році: електроавто, ГБО, пальне
«Укралізниця» показала вагони, що допоможуть під час блекаутів
