Литвин вважає судовий процес над Тимошенко таким, що дискредитує суд


Литвин вважає судовий процес над Тимошенко таким, що дискредитує суд

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає судовий процес над колишнім прем'єр-міністром, лідером партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлією Тимошенко таким, що дискредитує судову систему.

"Якщо дивитися на те, що було в публічній частині (судового процесу), то це амортизація судової системи, дискредитація", - зазначив спікер.

Водночас Литвин зазначив, що сторона Тимошенко в процесі виглядає краще. "Якщо брати підготовленість і риторику, то Тимошенко та її захист виглядають краще. І я думаю, що якби вони дотримувалися правил і процедур, вони б виглядали ще більш переважно", - додав він.

Литвин також зазначив, що стороні захисту доцільніше було б більше керуватися аргументами і логікою, ніж емоціями. "В даному випадку, я думаю, аргументи і логіка краще б виглядали, ніж поведінка на конфронтацію. Я думаю, від цього Тимошенко та її команда виграли б", - сказав він.

Голова Ради також не зміг спрогнозувати, як довго триватиме судовий процес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua