Табачник каже, що вузи самі повинні визначати зарплату викладачам


Табачник каже, що вузи самі повинні визначати зарплату викладачам

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що вищі навчальні заклади повинні самостійно визначати педагогічне навантаження і заробітну плату викладачів. Про це він сказав журналістам.

"Університети самі повинні визначати та педагогічне навантаження, і розмір оплати своїх викладачів, демократично, на вченій раді", - вважає Табачник.

На думку міністра, якщо вуз хоче, наприклад, запросити якогось відомого вченого на кілька лекцій, то університет повинен сам визначати, які контрактні умови запропонувати цьому фахівцю.

Як повідомлялося, в травні прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міносвіти і Міністерству фінансів розробити пропозиції щодо підвищення зарплати педагогів у 2012-2014 роках.

У серпні 2010 року Кабінет міністрів мав намір ввести диференційований підхід до нарахування заробітної плати викладачам вищих навчальних закладів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua