Азаров доручив Міненерго вивчити аналогічні до українських газові угоди Росії з іншими країнами


Азаров доручив Міненерго вивчити аналогічні до українських газові угоди Росії з іншими країнами

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості вивчити аналогічні до українських газові угоди, підписані Росією з іншими країнами.

Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

"Вперше Росія погодилася як порівняльну базу розглянути умови поставок і ціноутворення російського газу в інші європейські країни. Тому я доручаю Міністерству енергетики та вугілля і нашої переговорної групи ретельно проаналізувати аналогічні умови "Газпрому" з іншими країнами і переконливо довести, що умови контракту для України є найгіршими", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що Україна в переговорах з Росією щодо перегляду газових угод повинна спиратися виключно на аргументи.

"Наша сила в цих переговорах - це сила аргументів, тому вони повинні бути бездоганними", - сказав Азаров.

Прем'єр впевнений у позитивному результаті переговорів з Росією, оскільки це вигідно не тільки Україні, але і самій Росії.

"Ми впевнені в позитивному результаті переговорів, тому що це буде означати вигоду не однієї зі сторін, а взаємний виграш", - заявив Азаров.

При цьому прем'єр вважає головним результатом переговорів з російською стороною, які пройшли в Москві 7 червня, то, що українська аргументація була почута.

Як повідомляло агентство, прем'єр Росії Володимир Путін вважає, що газові угоди між Україною і Росією відбивають інтереси обох країн.

Азаров у ході засідання україно-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва 7 червня заявив, що вважає газові угоди України та Росії обтяжливими для української економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua