0 800 307 555
0 800 307 555

Гриценко боїться, що картопля зникне з прилавків


Гриценко боїться, що картопля зникне з прилавків

Якщо прем'єр-міністр почав займатися картоплею, це призведе до того, що він зникне з прилавків, вважає лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко.

Такий прогноз він зробив під час прес-конференції в Донецьку, коментуючи заяву Миколи Азарова про намір уряду взяти під контроль ціни і збільшити частку промислово вирощеної картоплі, повідомляє ZN.ua з посиланням на прес-службу партії "Громадянська позиція".

"Все, за що раніше брався уряд, завершувалося дефіцитом і підвищенням цін. Почали регулювати гречку - ціна стрибнула за хмари і гречка зникла з прилавків. Взялися за бензин - і ось А-95 коштує більше 10 грн за літр і ціна і продовжує зростати. Почали регулювати підприємництво через податкові "новації" - почали закриватися підприємства", - констатував Гриценко.

Тому він вимагає від Азарова припинити безвідповідальні дії і не намагатися адміністративними шляхами регулювати те, що краще регулюється "без брудних лап держави і без державного втручання".

"Краще було б, якби такі горе-чиновники з подібними ініціативами на чолі з Азаровим пішли у відставку. Тоді людям дихати і жити легше", - переконаний Гриценко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua