0 800 307 555
0 800 307 555

Ерсте Банк почав приймати комунальні платежі у Києві


Ерсте Банк почав приймати комунальні платежі у Києві

З середини квітня 2011 року клієнти Ерсте Банку мають можливість оплачувати платежі на користь підприємств житлово-комунальних господарств, операторів мобільного та фіксованого телефонного зв'язку, а також Інтернет-провайдерів у відділеннях банку в м. Києві. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба банку.

До цього даною послугою могли користуватися тільки клієнти банку в таких містах Донецької області як Донецьк, Маріуполь, Артемівськ, Горлівка та Красноармійськ.

"Крім кредитів, депозитів, поточних рахунків та професійних фінансових консультацій, ми пропонуємо клієнтам можливість також здійснювати комунальні платежі в своєму банку і, на даний час, без сплати комісій", - говорить заступник голови правління АТ "Ерсте Банк" Світлана Черкай.

Прийом платежів здійснюється у міжнародній платіжній системі FlashCheque, що стало можливим завдяки співпраці з Банком Фамільний, який є розрахунковим банком цієї системи.

Як повідомили в прес-службі Ерсте Банку, фінустанова розглядає можливість співпраці з іншими компаніями для розширення географії надання послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua