437
Вечерко: До кінця 2011 року Україна підпише угоду про Асоціацію з ЄС
— Казна та Політика
До кінця 2011 року мають завершитися переговори про підписання угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Володимир Вечерко.
"Підписання угоди про Асоціацію та створення зони вільної торгівлі відкриє нову сторінку відносин України з ЄС. Воно відкриє спрощений доступ до ринку, який включає в себе понад 500 млн осіб, і тому для України з'являється дуже багато можливостей", - зазначив політик.
Він підкреслив, що багато в чому активізація переговорного процесу з ЄС є результатом принципової позиції команди президента Віктора Януковича.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Міносвіти розробило калькулятор для точного розрахунку зарплати вчителів — деталі
Законопроєкт про надрокористування: про просить бізнес
У Держстаті повідомили, як зріс реальний ВВП за 2025 рік
На 37% більше: три найбільші благодійні фонди України зібрали у 2025 рекордні 105,87 млрд грн — НБУ
Які виплати отримують військові після звільнення з полону — детальне роз’яснення від Міноборони
«Виведення азартних ігор з тіні»: Мінцифри пропонує змінити податки на гральний бізнес
