Інформація про функціонування рахунків АТ "Укртатнафта" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інформація про функціонування рахунків АТ "Укртатнафта"

69
Деякі російські й українські інтернет-видання розмістили інформацію про те, що рух коштв по рахунках АТ «Укртатнафта» зупинено, рахунки арештовані, а гроші списуються на користь кредиторів. У цьому зв'язку компанія вважає за необхідне повідомити наступне.
Наявність дебіторської і кредиторської заборгованостей є нормальним явищем для будь-якого підприємства чи організації, що ведуть фінансово-господарську діяльність. Т.ч., крім кредиторів, як і будь-яка інша компанія, АТ «Укртатнафта» має і дебіторів - фірми, у яких є заборгованість перед нашим АТ.
Вважаємо за необхідне відзначити, що компанія регулярно погашала, погашає і буде погашати наявні заборгованості перед своїми кредиторами, у тому числі і за рішенням судів. Тому факт погашення заборгованості перед Держказначейством Миколаївської області, сума якої складала біля 3-х млн. гривень – не є виключенням.
Таким чином, питання затримки руху коштів по рахунках АТ «Укртатнафта» носить робочий характер і сьогодні рахунки нашого підприємства функціонують нормально, про що свідчать проведені підприємством обов'язкові платежі в державний бюджет України.
У даний момент АТ «Укртатнафта» працює стабільно, у звичайному виробничому режимі. Питання погашення кредиторської і дебіторської заборгованостей у компанії «Укртатнафта» завжди зважувалися і зважуються в цивілізованій формі й у тих правових рамках, що передбачає законодавство України, що є однією з гарантій фінансової стабільності підприємства в майбутньому.
За додатковою інформацією просимо звертатися в головний офіс Компанії.
За матеріалами:
Укртатнафта
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас