0 800 307 555
0 800 307 555

Ввезення і вивезення готівки в рамках Митного союзу спрощений


Ввезення і вивезення готівки в рамках Митного союзу спрощений

Держдума на пленарному засіданні в п'ятницю ухвалила закон "Про ратифікацію договору про порядок переміщення фізичними особами готівкових грошових коштів та (або) грошових інструментів через митний кордон Митного союзу".

Договір, внесений на ратифікацію президентом Росії Дмитром Медведєвим, спрямований на створення єдиного порядку переміщення через митний кордон Митного союзу (МС) готівкових грошових коштів та (або) грошових інструментів, забезпечення валютної політики держав - членів МС і безпеки їх фінансової системи. Підписання договору обумовлене ​​необхідністю формування правової бази Митного союзу в рамках ЄврАзЕС з урахуванням поглиблення економічної інтеграції між Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Відповідно до договору при одноразове ввезення або вивезення фізичною особою готівкових грошових коштів та (або) дорожніх чеків у загальній сумі, що дорівнює або не перевищує в еквіваленті 10 тис. доларів, вони не підлягають обов'язковому декларуванню у письмовій формі, але за бажанням фізичної особи можуть бути задекларовані, а в сумі понад 10 тис. доларів - підлягають обов'язковому декларуванню шляхом подачі пасажирської митної декларації на всю суму готівкових грошових коштів та (або) дорожніх чеків, які переміщуються.

Грошові інструменти, за винятком дорожніх чеків, переміщувані через митний кордон МС, підлягають письмовому декларуванню незалежно від суми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua