0 800 307 555
0 800 307 555

Королевська: влада цілеспрямовано знищує середній клас


Королевська: влада цілеспрямовано знищує середній клас

Влада цілеспрямовано знищує середній клас, і небажання виправляти Податковий кодекс - невід'ємна частина цієї політики. Так народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська (фракція "БЮТ-Батьківщина") прокоментувала заяву Партії регіонів про те, що скорочення в Україні кількості фізичних осіб - підприємців не свідчить про те, що новий Податковий кодекс поганий.

Як зазначила Королевська, "коли весь світ бачить, що відбувається в країні, коли статистика кричить про закриття підприємств і погіршення ділового клімату, влада продовжує репресії проти людей, які сьогодні і так перебувають на межі виживання. Подібні заяви про те, що "жити стало краще, жити стало веселіше", а Податковий кодекс - не такий поганий, це крайнє лицемірство і цинізм".

За словами депутата, "небажання розглядати пакет "народних реформ", які могли б поліпшити зняти перешкоди для розвитку економіки, зупинити свавілля контрольних органів, знизити податкове навантаження на пенсіонерів та інвалідів - це неповага і презирство до свого народу. Замість того, щоб прислухатися до людей, їм демонстративно скручують відому фігуру з трьох пальців".

Як повідомлялося, 20 квітня Верховна Рада відхилила внесені Королевською законопроекти №7535 (про посилення відповідальності посадових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності), №8018 (про введення мораторію на контрольні перевірки до 1 січня 2012 року), №8287 (про скасування сплати єдиного соціального внеску працюючими пенсіонерами та інвалідами) і № 8276 (про спрощену систему оподаткування) в рамках пакету "народних реформ", розробленого за участю понад 300 громадських організацій і профспілок.

За даними Державної податкової адміністрації України, за перші три місяці 2011 року 56 тисяч 613 фізичних осіб - підприємців припинили свою роботу, що на 36% більше, ніж за аналогічний період 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua