0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров відчуває себе 100%-м українцем


Азаров відчуває себе 100%-м українцем

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що відчуває себе на 100% українцем. Про це він сказав на зустрічі з німецькими журналістами, повідомляє агентство "Українські Новини".

"Я себе відчуваю українцем. І я себе ідентифікую з Україною і більше ні з ким іншим", - підкреслив Азаров.

Він також зазначив, що не соромиться свого радянського минулого, оскільки в ті часи він закінчив найкращий вищий навчальний заклад в країні, став професором і доктором наук.

"Мені абсолютно нема чого соромитися свого радянського минулого. Я бачив як плюси, так і мінуси тієї системи. Зараз моє завдання, щоб те, що було хороше, не втратити, а те, що було негативне, ні в якому разі не виробити знову", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що завданням для влади є забезпечення достатнього рівня життя для громадян країни, її конкурентоспроможності.

Як повідомлялося раніше, в червні 2010 року Азаров повідомив, що бере уроки української мови і намагається говорити українською, бо цього вимагають його посадові обов'язки, проте йому легше говорити російською мовою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua