0 800 307 555
0 800 307 555

Японія планує розширити зону евакуації біля АЕС "Фукусіма-1" на 30 км


Японія планує розширити зону евакуації біля АЕС "Фукусіма-1" на 30 км

Уряд Японії планує розширити зону евакуації біля АЕС "Фукусіма-1" через високий рівень радіації. Про це повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на заяви в уряді, передає Reuters.

Стурбованість з приводу нездатності Японії уникнути ядерної кризи наростає у владній в уряді партії прем'єр-міністра Наото Кана на тлі виборів до місцевих рад, які проходять в Японії.

Інженери, які продовжують роботу на пошкоджених реакторах АЕС "Фукусіма-1" заявили, що вже сьогодні вони зможуть повністю відновити систему охолодження, поломка якого призвела до перегріву паливних стрижнів. Також, вони сподіваються зупинити потрапляння радіоактивної води з реакторів в океан.

Так, уряд Японії досі відмовлялося розширити зону евакуації. Після того, як Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) і такі країни, як США та Австралія закликали своїх громадян триматися на 80 км відстані від аварійної АЕС, уряд Японії погодився розширити зону евакуації на 30 км.

Так, під час виборів, японські виборці висловили невдоволення бездіяльністю уряду в боротьбі з ядерною і гуманітарною кризою. Напередодні, Кан заявляв, що якщо тиск на його уряд посилиться, він буде змушений піти у відставку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua