0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрпошта" візьме на себе пенсіонерів "Родовід Банку"


"Укрпошта" візьме на себе пенсіонерів "Родовід Банку"

"Укрпошта" буде здійснювати частину розрахунків з клієнтами "Родовід Банку", які є одержувачами пенсій і соціальної допомоги. Про це повідомляється на офіційному сайті Національного банку України.

"Для забезпечення можливості отримання клієнтами "Родовід Банку" пенсій і соціальної допомоги направлено листа до Пенсійного фонду України, Управління праці та соціальної політики України з проханням 31.03.2011 здійснювати подальшу виплату вищевказаних коштів через відділення "Укрпошти", - йдеться в повідомленні.

Так грошові перерахування, які здійснюються Пенсійним фондом, Фондом соцстрахування, Управлінням праці та соцполітики, клієнти можуть отримати через поштові відділення за місцем своєї реєстрації.

Для отримання пенсій клієнту необхідно подати пенсійне посвідчення та паспорт, а для соціальних виплат - паспорт та інші документи, необхідні для підтвердження права на отримання такої допомоги.

Також пенсію можна отримати, відкривши рахунок в іншому банку України в порядку, передбаченому законодавством України. Залишок коштів з поточних пенсійних рахунків, відкритих в Родовід Банку можна буде отримати у відділеннях Ощадбанку.

Процедуру отримання коштів можна дізнатися за телефоном контакт-центру Ощадбанку - 0-800-210-800.

Як повідомлялося раніше, з 31.03.2011 були припинені всі виплати фізичним особам-клієнтам "Родовід Банку", а всі зобов'язання перед вкладниками передані в Державний ощадний банк України "Ощадбанк".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua