0 800 307 555
0 800 307 555

Дніпропетровську на будівництво метро дали 30 млн. грн.


Дніпропетровську на будівництво метро дали 30 млн. грн.

Кабінет міністрів України виділив Міністерству інфраструктури 30 млн грн для будівництва метрополітену в Дніпропетровську.

Відповідні постанови Кабінету міністрів про перерозподіл коштів державного бюджету 2011 року з Резервного фонду на державні капітальні витрати було оприлюднено в п'ятницю.

Як раніше повідомлялося, наприкінці лютого поточного року в Дніпропетровську після тривалої зупинки відновлено будівництво метрополітену.

Дніпропетровський метрополітен - одна лінія довжиною 7,8 км із 6 станціями - було відкрито 29 грудня 1995 року й відтоді не розвивався.

Існуюча лінія пов'язує залізничний вокзал Дніпропетровська з промзоною і житловими кварталами в західній частині міста, не досягаючи при цьому великого житлового масиву "Парус" на західній околиці, і не проходячи під історичним і діловим центром міста, що лежить на схід від вокзалу. В даний час лінія обслуговується тривагонними поїздами, які курсують з інтервалом 7-17 хвилин, і перевозить у середньому близько 25 тис. пасажирів на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua