НБУ прогнозує початок виплат вкладникам Родовід Банку через Ощадбанк до травня


НБУ прогнозує початок виплат вкладникам Родовід Банку через Ощадбанк до травня

Національний банк України прогнозує розпочати виплати вкладникам Родовід Банку через Державний ощадний банк України до початку травня. Про це повідомила прес-служба НБУ.

"На сьогодні вже розроблено проект спільної постанови уряду і Нацбанку щодо термінів і порядку виплат цих коштів. Постанову завізована службами Кабінету міністрів і в середу виноситься на засідання уряду", - зазначив заступник глави Нацбанку Ігор Соркін.

Він підкреслив, що після прийняття відповідної постанови необхідно буде підготувати й передати реєстри вкладників з Родовід банку в "Ощадбанк, провести роботу щодо закріплення вкладників за відділеннями, щоб це було комфортно для кожного вкладника.

У НБУ вважають, що остаточне рішення про переведення вкладників Родовід Банку в Ощадбанк може бути прийняте урядом 30 березня.

За словами Соркіна, на сьогоднішній день вкладниками банку Родовід є більш ніж 260 тисяч фізичних осіб, заборгованість яких враховується майже на 500 тисячах рахунків.

"Тому зрозуміло, що процес передачі відповідних реєстрів, договорів, інших документів буде дуже складним. Але я сподіваюся, що протягом місяця ми зможемо почати виплати", - підкреслив заступник голови НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua