0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

15 страховиків створили Аграрне страхове бюро


15 страховиків створили Аграрне страхове бюро

15 страхових компаній створили Аграрне страхове бюро. Про це йдеться в повідомленні Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

Установчі збори відбулися 1 лютого.

До бюро увійшли СК "Альфа-Гарант", "АСКА", "Брокбізнес", "Еталон", "Європейський страховий альянс", "ІНГО Україна", "Оранта", "Оранта-Січ", "Провідна", СГ "ТАС", Українська аграрно-страхова компанія, Українська пожежно-страхова компанія, Українська екологічна страхова компанія, "Універсальна" і UNIQA.

Бюро створено, щоб об'єднати зусилля СК у розробці нових, більш досконалих страхових продуктів, які б відповідали потребам аграріїв, для створення єдиної бази даних, яка дозволила б розраховувати страхові тарифи на основі актуарних розрахунків, для організації навчання фахівців СК і для забезпечення дотримання стандартів поведінки на ринку агрострахування.

Влітку 2010 року представники 3 асоціацій страховиків (Ліга страхових організацій, Українська федерація страхування та асоціація "Страховий бізнес") звернулися до проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, член групи Світового банку) "Розвиток агрострахування в Україні" з проханням координувати процес створення бюро.

Як повідомляло агентство, за створення Аграрного страхового бюро виступали Українська федерація страхування і Ліга страхових організацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування