0 800 307 555
0 800 307 555

15 страховиків створили Аграрне страхове бюро


15 страховиків створили Аграрне страхове бюро

15 страхових компаній створили Аграрне страхове бюро. Про це йдеться в повідомленні Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

Установчі збори відбулися 1 лютого.

До бюро увійшли СК "Альфа-Гарант", "АСКА", "Брокбізнес", "Еталон", "Європейський страховий альянс", "ІНГО Україна", "Оранта", "Оранта-Січ", "Провідна", СГ "ТАС", Українська аграрно-страхова компанія, Українська пожежно-страхова компанія, Українська екологічна страхова компанія, "Універсальна" і UNIQA.

Бюро створено, щоб об'єднати зусилля СК у розробці нових, більш досконалих страхових продуктів, які б відповідали потребам аграріїв, для створення єдиної бази даних, яка дозволила б розраховувати страхові тарифи на основі актуарних розрахунків, для організації навчання фахівців СК і для забезпечення дотримання стандартів поведінки на ринку агрострахування.

Влітку 2010 року представники 3 асоціацій страховиків (Ліга страхових організацій, Українська федерація страхування та асоціація "Страховий бізнес") звернулися до проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, член групи Світового банку) "Розвиток агрострахування в Україні" з проханням координувати процес створення бюро.

Як повідомляло агентство, за створення Аграрного страхового бюро виступали Українська федерація страхування і Ліга страхових організацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua