Апеляційний суд підтвердив власність Києва акції "Київміськбуду"


Апеляційний суд підтвердив власність Києва акції "Київміськбуду"

Київський апеляційний господарський суд залишив чинним рішення Господарського суду Києва про належність місту права власності на 80% акцій АТ "Холдингова компанія" Київміськбуд "(Київ), а також визнав договір купівлі-продажу акцій холдингу недійсним, повідомив агентству" Інтерфакс-Україна "заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Пузанов.

"Сьогодні відбулося засідання апеляційного господарського суду Києва, на якому суд підтвердив, що місту належать і належали 80% акцій холдингу, що угода з продажу акцій компанії" Новий регіон "була незначною, і суд також додатково визнав договір купівлі-продажу акцій холдингу недійсним" , - сказав Пузанов.

Він також вказав на наявність всіх підстав "говорити про те, що місто сьогодні підтвердило своє право власності на 80% акцій" Київміськбуду "і буде в рамках законодавства сприяти роботі підприємства, щоб у Києві більше будувалося житла".

ХК "Київміськбуд" створена на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" в 1994 році шляхом об'єднання в його статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств і інших активів.

Влітку 2010 року стало відомо про продаж містом в 2009 році своїх часток у ХК "Кіегорстрой" (80%), "Київводоканалі" (25,464%), "Київгазі" (28,46%) і "Київхімволокно" (51%). Всі угоди були здійснені за однаковою схемою: на аукціонах через Українську універсальну товарну біржу, де покупцем виступила фінансова компанія "Новий регіон". Вже відомо, що у випадку з "Київміськбудом" і "Київгазом" торговець потім перепродав ці акції офшорним компаніям.

Генпрокуратура порушила кримінальні справи і оскаржила операції з продажу комунальних пакетів акцій. Господарський суд Києва визнав право власності на зазначені пакети акцій в цих підприємствах за територіальною громадою Києва.

Місто зберігає оперативний контроль за "Київміськбудом".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua