Польща обіцяє Україні гнучкий візовий режим — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Польща обіцяє Україні гнучкий візовий режим

12
Польські візи, запроваджувані для українських громадян влітку 2003 року, будуть дешевими, багаторазовими та доступними, а сам візовий режим буде гнучким, заявив прем'єр-міністр Польщі Лешек Міллер.
"Візи будуть дешеві, багаторазового використання, легкодоступні. Ми передбачаємо, що деякі категорії - зокрема, підприємці та молодь - зможуть взагалі в'їжджати до Польщі без віз", - заявив Міллер у середу в Варшаві після переговорів із прем'єром України Віктором Януковичем, передає Інтерфакс-Україна .
При цьому Міллер підкреслив, що Польща є відкритою для всіх пропозицій України - для того, щоб візовий режим був гнучким. За його словами, Україна також готова розглядати питання про лібералізацію візового режиму для громадян Польщі.
У свою чергу Янукович заявив, що питання про запровадження віз вийшло "на фінішну пряму". "Усе це (пропозиції польської та української сторін - Ог.) буде розглянуто в пакеті з урахуванням наявних відносин", - зазначив Янукович.
Польща, як очікується, стане членом Євросоюзу 2004 року. Одна з основних умов, що їх повинна виконати Варшава - запровадження візового режиму зі східними сусідами. Цей процес намічено на літо 2003 року. Довжина українсько-польського кордону - 542,5 км, або близько 10 % сухопутної ділянки державного кордону України (з 5 631 км).
Источник: Обозреватель
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас