0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз України" ініціює переобрання голови правління "Укрнафти"


"Нафтогаз України" ініціює переобрання голови правління "Укрнафти"

Акціонери ВАТ "Укрнафта", найбільшого в Україні нафтовидобувного підприємства, на зборах 25 лютого 2011 року розглянуть питання переобрання голови правління.

За повідомленням компанії у газеті "Урядовий кур'єр", відповідне питання внесене до повістки зборів на вимогу Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України".

Крім того, акціонери розглянуть питання реорганізації з ВАТ у публічне АТ, дематеріалізації акцій, вибору охоронця акцій і депозитарію, затвердження річного звіту.

Протягом останніх місяців вартість акцій "Укрнафти" на Українській біржі значно зросла: якщо у вересні акції торгувалися за ціною близько 270 грн. за штуку, то в грудні ціна досягла 595 грн. за шт., що є історичним максимумом (у гривні, в доларовому еквіваленті фіксувалося і вище значення).

Як повідомлялось із посиланням на аналітика інвесткомпанії "Альтана Капітал" Сергія Белясова, зростання акцій "Укрнафти" зумовили чекання відносно прийняття законодавчих заходів, котрі підсилюють контроль над її діяльністю, а також високий спекулятивний інтерес, що дозволило паперам за 10 днів зрости більш ніж на третину.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій АТ.

Менеджмент "Укрнафти" контролюють структури, дружні акціонерам Приватбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Опитування
В Контексті Finance.ua