0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Нафтогаз України" ініціює переобрання голови правління "Укрнафти"


"Нафтогаз України" ініціює переобрання голови правління "Укрнафти"

Акціонери ВАТ "Укрнафта", найбільшого в Україні нафтовидобувного підприємства, на зборах 25 лютого 2011 року розглянуть питання переобрання голови правління.

За повідомленням компанії у газеті "Урядовий кур'єр", відповідне питання внесене до повістки зборів на вимогу Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України".

Крім того, акціонери розглянуть питання реорганізації з ВАТ у публічне АТ, дематеріалізації акцій, вибору охоронця акцій і депозитарію, затвердження річного звіту.

Протягом останніх місяців вартість акцій "Укрнафти" на Українській біржі значно зросла: якщо у вересні акції торгувалися за ціною близько 270 грн. за штуку, то в грудні ціна досягла 595 грн. за шт., що є історичним максимумом (у гривні, в доларовому еквіваленті фіксувалося і вище значення).

Як повідомлялось із посиланням на аналітика інвесткомпанії "Альтана Капітал" Сергія Белясова, зростання акцій "Укрнафти" зумовили чекання відносно прийняття законодавчих заходів, котрі підсилюють контроль над її діяльністю, а також високий спекулятивний інтерес, що дозволило паперам за 10 днів зрости більш ніж на третину.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій АТ.

Менеджмент "Укрнафти" контролюють структури, дружні акціонерам Приватбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
В Контексті Finance.ua
Опитування