Росія вирішила з ЄС всі спірні питання щодо вступу до СОТ


Росія вирішила з ЄС всі спірні питання щодо вступу до СОТ

Росія і Європейський Союз вирішили всі спірні питання щодо вступу РФ до Світової організації торгівлі.

Як передає РИА "Новости", про це повідомив журналістам перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов за підсумками зустрічі з представниками ЄС 24 листопада.

"Ми вирішили всі питання відповідно до позиції США... тепер Росія не має ніяких перешкод (з боку ЄС) щодо вступу до СОТ", - сказав Шувалов.

Основним спірним питанням між РФ і Євросоюзом були експортні мита на російську деревину в ЄС. "Ми тепер маємо спільне розуміння, і в нас є погоджений, конкретний текст з цієї теми", - заявив Шувалов. Відповідний документ, зазначив він, буде готуватися саміту Росія-ЄС, що відбудеться 7 грудня. Разом з цим, прес-служба Єврокомісії уточнює, що неузгодженими залишилися технічні питання в таких сферах, як сільське господарство, санітарний контроль, автопромисловість.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін закликав ЄС ліквідувати всі перепони на шляху вступу Росії до СОТ і пропонує уніфікувати законодавство та митні процедури.

Нагадаємо, що члени Митного союзу - Росія, Казахстан і Білорусь відмовилися спільно вступати до СОТ через різний ступінь готовності країн до цього. Було прийнято рішення вступати до СОТ окремо, але на погоджених позиціях.

Казахстан 22 листопада завершив двосторонні переговори з США щодо доступу товарів на казахстанський ринок. Ці переговори за рівнем митних зборів по всьому переліку товарів, зазначають у Мінекономрозвитку Казахстану, проводилися впродовж декількох років і були найнапруженішими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua