0 800 307 555
0 800 307 555

Вексельберг найближчим часом не має наміру інвестувати в Україну


Вексельберг найближчим часом не має наміру інвестувати в Україну

Відомий російський підприємець Віктор Вексельберг найближчим часом не планує інвестувати в українську економіку.

"До кінця року я піду з "ТНК-ВР" (з посади виконавчого директора - ред.), щоб повністю сконцентруватися на проекті "Сколково". Тому як інвестор я для України, напевно, на деякий час буду загублений, а як партнер в інноваційній сфері - будь ласка", - сказав він.

При цьому В.Вексельберг висловив упевненість, що в інтеграції російського і українського бізнесу закладено великий поки не реалізований потенціал.

Як повідомлялося, активи В.Вексельберга в Україні представлені компанією "Газекс-Україна", яка управляє активами п'яти облгазів: "Дніпрогаз", "Донецькміськгаз", "Криворіжгаз", "Харківміськгаз" і "Харківгаз".

В.Вексельберг очолює раду директорів ОК "РусАл" (РФ), яка володіє українським АТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" (ЗАлК).

Крім того, бізнесмен є співвласником російсько-британської "ТНК-BP".

Зараз бізнес групи "ТНК-ВР" в Україні представлений "ТНК-ВР Коммерс" (керуючий центр, оптова торгівля нафтопродуктами на внутрішньому і зовнішньому ринках, проведення координованої інвестиційної політики), СП ТОВ "Кершер" (роздрібна торгівля нафтопродуктами) і ПрАТ "ЛИНІК", що експлуатує Лисичанський НПЗ.

В.Вексельберг у 2005 році обговорював з президентом України Віктором Ющенком питання створення в Україні вертикально-інтегрованої компанії титанової галузі. Але ці плани так і не були реалізовані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua